KURUMSAL

Easy Speak; İngilizce Konuşmak için En Kolay Adres


Easy Speak, İngilizce öğrenimini uluslararası eğitim standartlarına sadık kalarak, kaliteden ödün vermeden, öğrencilerine mümkün olan en kısa sürede ve kalıcı olarak öğretmeyi kendine görev bilmiştir.

Öğrenci Görüşleri

Hizmet verdiğimiz tüm bireylerin veya şirketlerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en hızlı, en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak memnuniyetlerini arttırmaya amaçlıyoruz.

 • Enes Dandan

  Easy Speak kapısından girince ekibin beni güler yüzle karşılaması tüm gün yorgunluğumu alıyor diyebilirim. Kaliteli öğretmen kadrosuyla İngilizceyi severek, hatta kahkahalarla öğreniyorum. Teşekkürler Easy Speak!

  Enes Dandan
  Özel Körfez İl Gıda Laboratuvarı – Kimyager
 • Merve Doğan

  Easy Speak beni çok geliştirdi. Öncelikle bana konuşma cesareti verdi. İlk haftamda çok utangaç ve cesaretsizdim. Şimdi çok zaman geçmemesine rağmen cümle kurabiliyorum ve artık yanlış olur diye korkmadan konuşabiliyorum.

  Merve Doğan
  Kocaeli Üniversitesi - İktisat Bölümü Öğrencisi
 • Yusuf Oğuz

  İngilizce öğrenmek için bir çok girişimde bulundum. Beklentilerimi karşılayamadım. Easy Speak’teki randevulu sistemle eğitim almaya başladıktan sonra gelişimimi gördüm. Burada attığımız her adım kalıcı. İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı.

  Yusuf Oğuz
  Kamu – Elektrik Teknikeri
 • Nisanur Kanpara

  “Kendi belirlediğim saatlerde ders alabiliyorum. Çok keyifli ve verimli bir ortam. Öğretmenler ve eğitim danışmanları hem çok ilgili hem de çok candan. Teşekkürler Easy Speak!

  Nisanur Kanpara
  Lojistisyen
 • Mert Düzgün

  Çeşitli aktiviteleri, güler yüzlü danışmanları, uzman öğretmenleri olan ve en önemlisi kanımca biz Türklerin ingilizcedeki “Anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununu tamamen ortadan kaldıran samimi bir eğitim yuvasıdır. Teşekkürler Easy Speak!

  Mert Düzgün
  Kocaeli Üniversitesi-Elektrik Mühendisliği Öğrencisi
 • M.Doğukan Aytekin

  Benim gibi yoğun çalışan insanlara sunduğu esnek ders saatleri, eğlenceli ve konuşmaya yönelik bir eğitim sistemi isteyen arkadaşlara Easy Speak Dil Okullarını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  M.Doğukan Aytekin
  ROK Teknik - Makine Mühendisi (Vardiya Amiri)
 • Sedef Elgin

  Özellikle speaking konusunda gelişme görmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. Bir çok İngilizce kursunun yapamadığını bu kurum yaptırıyor. Kurumun Multimedya Sistemi ve kitap kontrolüyle evde pratik yapmanız sağlanıyor. Hocalar çok ilgili ve kurumdaki diğer çalışanlar olabildiğince kolaylık sağlıyor. Özellikle çalışıyorsanız, ders kaçırma korkunuz varsa burası ideal. Çünkü randevulu sistem tam bir kullanıcı dostu. Haftayı kendi programınıza göre şekillendiriyorsunuz ve hiç ders kaçırmıyorsunuz.

  Sedef Elgin
  Acıbadem Sağlık Grubu – İnsan Kaynakları Uzmanı
 • Mahmut Karamehmet
  Kursumuzun öğretim sistemini çok faydalı ve başarılı buluyorum. Sıradan sistemlerin aksine kursu ve eğitimi çeşitlendirerek lisanın zenginleşmesini sağlıyorsunuz. Gerçek anlamda kaliteli bir eğitim aldığımı hissediyorum. Ders programında randevu sistemini kullanmanız da harika. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
  Mahmut Karamehmet
  KRT Desing. Üst Düzey Yönetici
 • Çağatay Sümer
  Aktif konuşmanın yoğun olması yanı sıra sosyal aktiviteler ile İngilizce gelişiminizi destekleyen ve bunu en iyi şekilde yapabilen tek kurum.İngilizce için en doğru adres diyebilirim..
  Çağatay Sümer
  Çelik Halat-Mühendis
 • Recep Diridiri
  24 yıldır İngilizce öğrenmeye çalışıyorum. Son durağım Easy Speak sayesinde öğrenmeye başladım. Teşekkür ederim Easy Speak..
  Recep Diridiri

Gün geçtikçe büyüyoruz

3000

Öğrencimiz Var


30

Kurumsal Firmaya Eğitim Verdik


1700

Kişiyi Sınava Hazırladık