KURUMSAL EĞİTİM

Kurumlara Özel İngilizce Dersleri

Kurumunuzun faaliyet alanına ve beklentilerine yönelik özel programlar belirlemenin kurumsal dil eğitiminde en doğru yöntem olduğunu düşünmekteyiz. Bu yöntemle, öncelikle tercihinize göre kurumunuzda veya okulumuzda çalışanlarınız için bir seviye belirleme testi uygulanır ve standart olan Genel İngilizce programlarımız dışında iş alanlarınıza yönelik ve çalışanlarınızın seviyesine uygun eğitimler oluşturulur. Easy Speak İngilizce Dil Okulu’nda verilen kurumsal eğitimlerde;

1. Eğitiminizi kendi kurumunuzda veya okulumuzda alma özgürlüğüne sahipsiniz.
2. Dilerseniz öğrencilerimizin derse devam durumu, notları ve başarı düzeyleri raporlandırılarak kurumunuza periyodik olarak iletilir.
3. İngilizce dil eğitimi süresince tüm materyaller (kitaplar, dinleme materyalleri, multimedya materyalleri, aktiviteler ) okulumuz tarafından öğrencilerimize sağlanır.
4. Yoğun gruplarda eğitim zamanları konusunda karşılıklı görüşme ile esneklik sağlanabilir.
5. Öğrencilerimiz herhangi bir sebeple, katılamadıkları dersleri okulumuzda verilecek olan tekrar dersleri ile ücretsiz olarak telafi edebilirler.

"Doğru öğrenme metodu ve kültürle harmanlanmış dil öğretimi ’’ ilkesini benimseyen kurumumuzda öğrencilerimiz özgün öğretim metodumuzla uzman eğitmenler eşliğinde dört beceriyi (dinleme-okuma-yazma-konuşma) birbiriyle uyum içerisinde dengeleyerek geliştirmeyi amaçlar.

- Genel İngilizce

- İş İngilizcesi

İngilizce eğitimimiz şirket yönetimiyle birlikte belirlenecek gün ve saatlerde yapılarak şirketin çalışma saatleri olabildiğince az etkilenir. Eğitim için gerekli olan tüm materyaller EASY SPEAK tarafından temin edilir. Eğitim öncesinde seviye tespit sınavı yapılarak öğrencilerin İngilizce seviyeleri belirlenir ve bu doğrultuda homojen gruplar oluşturulur. Seviye tespit sınavı sonuçlarının ardından şirket yönetiminin de talepleri dikkate alınarak eğitimin içeriği, süresi, niteliği gibi konular uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından belirlenir. Eğitim süresince şirket yöneticileri genel performansları devam ve başarı durumlarıyla ilgili raporlar ile düzenli olarak bilgilendirilir.

İngilizce Dil ihtiyaçlarınızla ilgili özel planlar oluşturmak amacıyla Kurumsal eğitim departmanımızla iletişime geçebilirsiniz: kurumsalizmit@easyspeak.com.tr